Steam den alabileceğiniz en pahalı şeyler

Steam’den alabileceğiniz en pahalı şeyler

Steam üzerinde bulunan en pahalı tek ürün, Strata Spaces VR—Professional Edition Upgrade isimli bir şey. Bu ürünün fiyatı 995 bin dolar. Peki, 995 bin dolarlık bu ürün ne işe yarıyor olabilir? Hemen söyleyelim, Strata Spaces VR—Professional Edition Upgrade sayesinde sanal ortamda, sanal ortamlar kurabiliyorsunuz. Bu programlar genelde model tasarımcıları tarafından kullanılıyor. Yani günlük bir oyuncunun hiçbir işine yaramayacaktır.

Steam üzerindeki en pahalı mikro ödeme ögesi ise 500 dolar değerindeki 15,400 PLEX. PLEX dediğimiz bu şey EVE Online oyununda kullanılan bir para birimi. Ne diyorduk, bunlar birer mikro ödemeydi değil mi? 500 dolara çok küçük bir mikro ödemeymiş 15,400 PLEX. Steam üzerinde satın alabileceğiniz en pahalı paket ise Rebellion Anthology. Bu paketin içerisinde Sniper Elite ve Evil Genius gibi birçok oyun ve bu oyunlar için çıkmış olan tüm ek paketler bulunuyor. Bu paketin fiyatı ise 463.51 Dolar fakat şu an paket %30 gibi bir indirim etiketine sahip. Rebellion Anthology için kaçmaz bir fırsat!

Oyunları geçtik, Steam üzerinde özel oyun karakterleri bile satılıyor. Bu platform üzerinde bulabileceğiniz en pahalı özel oyun karakteri ise tam 370 Dolar. RimWorld: Pirate King upgrade ile ulaşabileceğiniz bu özel karakter sayesinde kendi karakterinizi oluşturup, direkt olarak oyunun içerisine koyabiliyorsunuz. Bu karakter sadece sizin değil, oyunu oynayan tüm oyuncuların oyununa ekleniyor. Valve ekibinin popüler video oyunu platformunda satın alabileceğiniz en pahalı sanat kitabı ise 200 Dolar değerindeki Star Story: The Horizon Escape. Aslında Star Story: The Horizon Escape bir oyun fakat bu oyunun sanat kitabının fiyatı 200 Dolar. Oyun geliştiricilerini desteklemek için güzel bir yol olabilir. Sanat kitabı ile elinize geçecek birbirinden güzel tasarımları söylemiyoruz bile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir